tel. 608 323 870

O nas

KREATYWNY KOŁOBRZEG jest niezależną fundacją, specjalizującą się w marketingu i public relations związanych z kultura i sztuką.
Pragniemy pełnić rolę animatora życia kulturalnego, sportowego i rekreacyjnego poprzez realizację imprez i eventów na terenie miasta i gminy Kołobrzeg.

Jesteśmy zdania, że Kołobrzeg jest miastem posiadającym potencjał do tego, aby zaistnieć wśród czołowych miast organizujących imprezy outdoor, eventy, gry miejskie itp. Wspólnie pokażemy, że możemy być wymieniani razem z Poznaniem, Warszawą, Wrocławiem jako miasto, w którym dzieje się coś fajnego.

Pragniemy także wesprzeć kołobrzeska młodzież poprzez organizację warsztatów, wykładów, meetingów związanych z rozwojem zawodowym. Postaramy się pokazać Wam jakie istnieją możliwości, co zrobić aby z nich skorzystać oraz damy szansę poznania ludzi, którym już się to udało.

Aby misja fundacji została wykonana w 100%, pragniemy także naszymi działaniami wesprzeć osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie zapomnimy o najmłodszych mieszkańcach naszego regionu i zrobimy wszystko, aby wesprzeć ich poprzez akcje charytatywne.

Dnia 18.07.2013 r., fundacja Kreatywny Kołobrzeg została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego : Rejestr Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji Oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Numer KRS : 0000470590

ZARZĄD FUNDACJI :

Zbyszko Prętkowski – prezes Zarządu fundacji

Daria Prętkowska – członek Zarządu fundacji

Joanna Jontecz – członek Zarządu fundacji

Statut fundacji – KLIKNIJ

Nasz zespół